Юридичні послуги

Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб підприємців

Дякуємо за проявлений інтерес до компанії і висловлюємо свою повагу до Вас. Консалтингова Компанія «Бізнес Проект» пропонує Вам в розпорядження оптимальне поєднання професіоналізму, досвіду і знань наших спеціалістів.

Якщо Ви бажаєте купити юридичну адресу достатньо звернутися до наших фахівців.

     Склад Нашої команди складається виключно з висококваліфікованих юристів, при цьому основа нашої роботи — порядність, глибоке розуміння потреб клієнта.

     Ви вирішили відкрити власний бізнес — стати підприємцем! Яку правову форму Вам потрібно вибрати?

     Якщо ви ще у роздумі пропонуємо ознайомитися з основними аспектами організаційно-правових форм підприємництва в Україні.

     Реєстрація підприємств, фірм і реєстрація компаній, в ці поняття найчастіше вкладають створення юридичної особи.

     Деякі види бізнесу, такі як фінансові, страхові компанії, ломбард або банк мають обмежене коло форм власності.  Найбільш використовувані і прості організаційно-правові форми підприємництва: Товариство з обмеженою відповідальністю(ТОВ) Приватне підприємство (ПП). Відмінність лише в тому, що створюючи ТОВ обов’язково формується статутний капітал, прописаний в документах. Розмірами цього капіталу встановлена відповідальність, в рамках якої суспільство впорядковує і несе зобов’язання. Інші положення ТОВ та ПП схожі.

     В України юридичні особи можуть бути платниками єдиного податку, податку з прибутку і платниками ПДВ незалежно від організаційно-правової форми.  Крім того дуже мала різниця при реєстрації підприємств типу Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) і Приватне підприємство (ПП).

Реєстрація підприємств в Києві, як і реєстрація компаній, фірм — досить складний процес, що вимагає роботи фахівців, які мають потрібні навички і специфічні знанням. Краще всього довірити таку відповідальну справу, як реєстрація ТОВ людям, які займаються даними питаннями на професійному рівні.

     Власна справа також може початися з реєстрації фізичної особи-підприємця (ФОП).

     Зручна, популярна і спрощена форма підприємництва, що включає саму просту форму звітності й самі низькі ставки оподаткування. Фізичні особи-підприємці реєструються за місцем своєї реєстрації, а діяльність здійснюють по всій території України.

Терміни реєстрації нового підприємства і перевірка назви підприємства

Зазначимо, що перевірка і підбір назви вашого нового підприємства в ЄДРПОУ проводиться фахівцями компанії протягом декількох хвилин і ми не обмежуємо кількість бажаних варіантів.

Додаткову інформацію з приводу реєстрації  нового підприємства, а також реєстрації змін ви можете отримати у фахівців  Консалтинової Компанії «Бізнес Проект» за телефонами: 

044 235 14 15

093 514 77 22